Akcesoria dodatkowe

Szeroki wybór akcesoriów dodatkowych sprawia, że twój mobilny domek Aurora będzie wysoce spersonalizowany.

Dzięki temu zaaranżujesz swój domek marzeń.

Piec na drewno

Szczelnie zamknięte paleniska wyposażone są w dekoracyjną, bardzo efektowną obudowę, dzięki której piec nie tylko jest źródłem ciepła, ale również pełni rolę atrakcyjnego „mebla”. Tego rodzaju piec pozwala cieszyć się błogim klimatem w zimne wieczory.  

Czytaj więcej

Toaleta kompostująca

W toalecie kompostującej Separett VILLA 9000 ciekłe i stałe nieczystości są odseparowane względem siebie. Mocz jest prowadzony rurą do domowego systemu ściekowego, zbiornika odsączającego lub innego zbiornika, gdzie jest przechowywany a następnie używany jako nawóz. Odseparowywanie moczu oznacza, iż nie może on wydzielać żadnych nieprzyjemnych zapachów. Nieczystości stałe oraz papier toaletowy są zbierane w  kontenerze ...

Czytaj więcej

Telewizor

Jeszcze bardziej możesz udogodnić sobie życie w swoim domku mobilnym dzięki zamontowaniu telewizora. Dostęp do najświeższych informacji oraz możliwość obejrzenia ciekawego filmu czy serialu to coś co każdy z nas lubi.

Czytaj więcej

Zmywarka

Sterty brudnych naczyń na blacie kuchennym, niedomyte talerze, ciągły brak czasu na zmywanie, chyba każdy z nas to zna. Jeśli zdecydujesz się na zamontowanie w swoim mobilnym domku zmywarki, to będzie to dla Ciebie oznaczało oszczędność czasu, wody, większa higiena i brak bałaganu.

Czytaj więcej

Piekarnik elektryczny

Piekarnik elektryczne jest prosty w obsłudze, ma również bardzo równomierny rozkład temperatury wewnątrz urządzenia. Dzięki temu łatwiej jest nam kontrolować proces pieczenia, a także nie ryzykujemy oparzenia. Łatwość czyszczenia oraz wiele przydatnych funkcji, które ułatwią przygotowanie smacznych i atrakcyjnych potraw w naszym wymarzonym domku, to kolejne zalety piekarnika elektrycznego.

Czytaj więcej

Mikrofalówka

Podczas podróży swoim domkiem mobilnym możesz nie mieć czasu na długie gotowanie, dlatego warto zdecydować się na kuchenkę mikrofalową, w której szybko odgrzejesz jedzenie. W dodatku jest prosta w obsłudze i nie pobiera wiele energii.

Czytaj więcej

Pralka/pralko-suszarka

Pralka to oczywistość, ale jeśli masz już dosyć rozwieszania ubrań na klasycznej suszarce i oszpecania przestrzeni suszarką z ubraniami to w Twoim wyposażeniu koniecznie powinna się znaleźć pralko-suszarka. Oszczędzasz miejsce oraz czas, ponieważ nie musisz przekładać prania z pralki do suszarki, co muszą robić posiadacze 2 urządzeń, ani rozwieszać go w innych miejscach.

Czytaj więcej

Klimatyzator

Latem wysoka temperatura jest dokuczliwa nie tylko w dzień, ale także w nocy. W takich warunkach niewiele osób śpi spokojnie. Nie tylko temperatura ma wpływ na nasze samopoczucie. Decyduje o nim także zawartość wilgoci w powietrzu. I właśnie lekarstwem na te bolączki jest klimatyzator, który nie tylko usunie nadmiar ciepła z pomieszczenia, ale także obniży ...

Czytaj więcej

Panele fotowoltaiczne

Do naszych całorocznych domków mobilnych dodatkowo oferujemy systemy fotowoltaiczne. Nowoczesne systemy montowane na domkach Aurora Company zapewniają wiele korzyści dla ich użytkowników: Dzięki energii słonecznej można korzystać z pełnych udogodnień domku nawet w miejscach, w których nie ma dostepu do prądu.

Czytaj więcej

Elewacja okoume

Drewno okoume pochodzi z Afryki Zachodniej. Ze względu na swoje właściwości znakomicie nadaje się na elewacje. Po pomalowaniu odpowiednim impregnatem uzyskujemy kolor żywej, mieniącej się powierzchni. Kolor Okoume waha się w odcieniach jasnego i ciemnego różu, jest to charakterystyczne dla egzotycznych gatunków mahoniowatych. Ponadto nadaje niezwykłego i oryginalnego wyglądu.

Czytaj więcej

Zabezpieczenie przeciwkradzieżowe

Czytaj więcej

Taras

Do naszych domków mobilnych dodatkowo oferujemy drewniane tarasy. Ich modułowość sprawia że dostosujesz taras do wybranego domku i swoich potrzeb.

Czytaj więcej

Elewacja Sosna skandynawska Thermory

Sosna skandynawska Thermory charakteryzuje się widocznym usłojeniem i podłużnymi sękami, które dodają naturalnego charakteru każdej konstrukcji. Modyfikacja termiczna Thermory sprawia, iż deski osiągają nieprzeciętne parametry wytrzymałościowe i odpornościowe. Zmianie ulega także kolor desek w całym przekroju – w przypadku sosny skandynawskiej osiąga się ciepłą miodową barwę drewna. Deski elewacyjne Thermory są: odporne na warunki atmosferyczne ...

Czytaj więcej

Elewacja modrzew syberyjski

Deska Elewacyjna modrzew syberyjski charakteryzuje się jasnopomarańczową barwą i małymi sękami. Modrzew syberyjski dzięki małym przyrostom rocznym jest jeszcze bardziej trwałym rozwiązaniem od tradycyjne stosowanych desek na elewację. Deski elewacyjne z modrzewia syberyjskiego można wybarwiać na dowolny kolor z zastosowaniem lazur barwiących. Elewacje drewniane z naszej oferty pochodzą z jednej z największych fabryk drewna profilowanego ...

Czytaj więcej

Rolety/plisy

Rolety pełnią nie tylko funkcję chroniącą przed słońcem ale również są estetyczną dekoracją okna. Bogata oferta kolorystyczna sprawia, że rolety są idealnym rozwiązaniem we wnętrzach o charakterze nowoczesnym oraz klasycznym.

Czytaj więcej

Zbiornik na wodę

Atestowany, stacjonarny zbiornik wykonany z wysokiej jakości tworzywa. Pozwala na cieszenie się dostępem do wody, bez względu na to gdzie jesteś i czy posiadasz przyłącz do bieżącej wody.

Czytaj więcej

Materac

Materac to niezwykle ważna sprawa, bowiem dobry materac nie może być ani zbyt twardy, sztywny (czyli zupełnie niereagujący na nasze ułożenie na nim, nie poddający się pod naciskiem naszego ciała), ani zbyt miękki (w którym regularny kontakt z naszym ciałem przyczyni się do nieodwracalnych odkształceń na jego powierzchni). Znajdziemy dla Ciebie materac idealny, dzięki któremu ...

Czytaj więcej

O FIRMIE

Aurora Company to firma, która powstała z pasji do podróżowania i z miłości do natury oraz potrzeby tworzenia nie tylko pięknych, ale i funkcjonalnych wnętrz.

Dane kontaktowe

 Podobin 195, 34-735 Niedźwiedź

+48 18 300 00 82

 biuro@auroracompany.pl

© Copyright Aurora Company 2019