DOM PORTO

Ilość osób

4-6 osoby

Wymiary

7,20m x 2,55m x 3,95m

Łazienka

Tak (2,26m2)

Powierzchnia

25,2m2

DOM PORTO

Wszystkie produkowane przez nas domki mobilne są całoroczne, a to oznacza, że każdy z nich jest ocieplony wybraną przez ciebie izolacją termiczną.

W ofercie posiadamy:

  • płyty izolacyjne Métisse
  • wełna owcza

Dodatkowo możesz dla siebie wybrać kilka wariantów ogrzewania:

  • grzejniki elektryczne,
  • ogrzewanie podłogowe,
  • ogrzewanie gazowe,
  • piecyk opalany drewnem

OPCJA OFF-GRID
Każdy z oferowanych domków jest dostępny również w wersji off-grid. Czym dokładnie charakteryzuje się to rozwiązanie przeczytasz w bazie wiedzy.

CZAS REALIZACJI
Wszystkim klientom detalicznym, którzy zamówią jeden domek mobilny, oferujemy szybką obsługę, dzięki czemu zamówienie będzie gotowe nie później niż 4 i pół miesiąca od dnia podpisania umowy z nami!

TRANSPORT i USTAWIENIE DOMKU
Posiadamy własny transport i dowozimy domek wprost na działkę. Posiadamy także usługę postawienia domku na działce za dodatkową opłatą. Transport odbywa się na terenie kraju, Europy i całego Świata.

WYPOSAŻENIA DOMKÓW

WERSJA BASIC
Domek mobilny do samodzielnego umeblowania, który posiada pomieszczenie główne, pomieszczenie na łazienkę oraz antresolę. Wyposażony jest w instalację elektryczną, hydrauliczną oraz kanalizacyjną.

WERSJA COMFORT
Domek mobilny posiada umeblowanie kuchni z frontami ze sklejki wraz z łazienką (prysznic lub wanna, umywalka i toaleta). W domku znajduje się podstawowe wyposażenie, które zawiera: lodówkę, płytę grzewczą elektryczną lub gazową, zlew, baterię, przepływowy ogrzewacz wody elektryczny lub gazowy, ogrzewanie elektryczne, gazowe lub piec na drewno oraz kanapę . Za dodatkową opłatą możliwość zamówienia dodatkowego wyposażenia lub wykończenia, między innymi: piekarnik, pralkę, klimatyzację, rolety, fronty lakierowane, oraz wiele innych, które znajdziesz w zakładce AKCESORIA.

Zainteresowany ceną?
Napisz do nas

INNE DOMKI

O FIRMIE

Aurora is a company that was created out of passion for travel, love for nature and the need to create not only beautiful, but also functional interiors.

 

How to place an order?


Privacy policy

DANE KONTAKTOWE

 Rokiciny Podhalańskie 190 A, 34-721 Raba Wyżna

+48 18 300 00 82

 biuro@auroracompany.pl

© Copyright Aurora Company 2023