Wolność dla ludzi,
oddech dla Ziemi
Poczuj się jak w domu,
w każdym miejscu na Ziemi
Niezależność
Najwyższa jakość
Nowoczesny design
previous arrow
next arrow
Slider

Dlaczego powstała Aurora Company?

Żyjemy w świecie, w którym wiele osób jest zniewolonych kredytami i pożyczkami. Zobowiązania zaciągnięte na zakup tradycyjnych, kosztownych w budowie i eksploatacji domów oraz mieszkań, ciążą całymi latami. Ludzie przykuci do jednej lokalizacji marnotrawią ogromne ilości czasu i energii na sprzątanie oraz konserwację swoich drogich w utrzymaniu miejsc zamieszkania. Dodatkowo środowisko naturalne jest potężnie obciążone tradycyjnym procesem budowy i eksploatacji. A przecież tak wcale nie musi być! Dzięki filozofii minimalistycznego i ekologicznego stylu życia, ludzie mogą „pójść na swoje” i żyć bez zbędnych obciążeń już na bardzo wczesnym etapie usamodzielniania. Koncepcja życia eko to również doskonały sposób na wyjście z finansowych tarapatów, odzyskanie suwerenności i przeżycie wspaniałych przygód podczas swobodnych podróży po świecie.

W jaki sposób działamy?

Przykładamy szczególną uwagę do jakości wykonywanej pracy. Niezwykle ważne jest dla nas ciągłe doskonalenie produktów i wprowadzanie kolejnych funkcjonalnych rozwiązań. Działamy z dobrą energią i w głębokiej wierze, że nasza misja przyczynia się do zmiany świata na lepsze.

Całoroczny domek

Domki Aurora Company są odpowiednio ocieplane i ogrzewane dzięki czemu możesz w nich mieszkać cały rok!

Szybki czas realizacji

Wszystkie nasze domki dostajesz w terminie max. 4 miesięcy. Tyle wystarczy, by cieszyć się nową jakością życia! Dodatkowo, w tym czasie masz pełny wgląd w realizację zamówienia.

Bogate wyposażenie i personalizacja

Czy na kilku metrach kwadratowych może znaleźć się wszystko to, czego potrzebujesz? Tak - i jeszcze więcej! Dodatkowo możesz wybierać wśród wielu opcji, tak by stworzyć miejsce idealne dla siebie.

Transport

Gwarantujemy szybki i bezpieczny transport w kraju, Europie i na całym świecie. Zaufaj profesjonalistom!

Wysoka jakość

Nasze domki wykonane są z najlepszej jakości materiałów, z zachowaniem dbałości o najdrobniejsze szczegóły.

Nowoczesny Design

Nowoczesny wygląd, zgodny z najnowszymi trendami, to coś co wyróżnia nasze domki pośród innych, konkurencyjnych ofert.

W naszej ofercie

W naszej ofercie znajdziesz mobilne domki na kołach, które możemy dostarczyć w każde miejsce w Polsce i na świecie. Domki są przemyślane i zaprojektowane tak, aby zastąpić wygodne mieszkanie. Dokładamy wszelkich starań, żebyś mógł otaczać się pięknem i mieszkać dokładnie tak jak lubisz, w wybranym przez siebie miejscu.

Model Sunshine to funkcjonalny, uniwersalny tinyhouse, przeznaczony do całorocznego mieszkania dla 1-4 osób. Jego klasyczny i ponadczasowy desing powoduje że cieszy się nieustającym zainteresowaniem kupujących.

Model Verona jest domem o niepowtarzalnym, romantycznym klimacie. Charakteryzuje się funkcjonalnym wnętrzem przy jednoczesnym wygospodarowaniu przestrzeni na urokliwy ganek. Idealny dla dwóch osób.

Model Porto to najbardziej przestronny tinyhouse z dwoma antresolami i wygodnym wnętrzem, mogącym zapewnić mieszkanie nawet dla 6-ciu osób. Poza funkcją mieszkalną może pełnić role przewoźnego biura, punktu handlowego lub małej sali usługowej.

O FIRMIE

Aurora Company to firma, która powstała z pasji do podróżowania i z miłości do natury oraz potrzeby tworzenia nie tylko pięknych, ale i funkcjonalnych wnętrz.

Jak złożyć zamówienie.


Polityka prywatności

Dane kontaktowe

 Rokiciny Podhalańskie 190 A, 34-721 Raba Wyżna

+48 18 300 00 82

 biuro@auroracompany.pl

© Copyright Aurora Company 2019