Baza wiedzy

Posiadamy w swojej ofercie własny transport, którym możemy bezpiecznie dostarczyć domek do klienta bezpośrednio na działkę wraz z wypoziomowaniem.

  1. Wybór modelu Tiny House;
  2. Wybór standardu wykończenia, kolorystyki i wyposażenia domku;
  3. Podpisanie umowy oraz wpłata zaliczki;

Wszystkie produkowane przez nas domki Tiny House są całoroczne, dzięki zastosowaniu najlepszej izolacji dostosowanej do upodobań naszych klientów.

Deska Elewacyjna modrzew syberyjski charakteryzuje się jasnopomarańczową barwą i małymi sękami. Modrzew syberyjski dzięki małym przyrostom rocznym jest jeszcze bardziej trwałym rozwiązaniem od tradycyjne stosowanych desek na elewację.

Sosna skandynawska Thermory charakteryzuje się widocznym usłojeniem i podłużnymi sękami, które dodają naturalnego charakteru każdej konstrukcji.

Drewno okoume pochodzi z Afryki Zachodniej. Ze względu na swoje właściwości znakomicie nadaje się na elewacje. Po pomalowaniu odpowiednim impregnatem uzyskujemy kolor żywej, mieniącej się powierzchni.

Kategorie

O FIRMIE

Firma Aurora to firma, która powstała z pasji do podróży, miłości do natury i potrzeby tworzenia nie tylko pięknych, ale i funkcjonalnych wnętrz.

 

Jak złożyć zamówienie


Polityka prywatności

DANE KONTAKTOWE

 Rokiciny Podhalańskie 190 A, 34-721 Raba Wyżna

+48 18 300 00 82

 biuro@auroracompany.pl

© Copyright Aurora Company 2022