LUNA OFFICE

Ilość osób

2 osoby

Wymiary

7,20m x 2,55m x 350m

Łazienka

Tak

Powierzchnia

16m2

DOM LUNA OFFICE

Wszystkie produkowane przez nas domki mobilne są całoroczne, a to oznacza, że każdy z nich jest ocieplony wybraną przez ciebie izolacją termiczną.

W ofercie posiadamy:

 • płyty izolacyjne Métisse
 • wełna owcza

Dodatkowo możesz dla siebie wybrać kilka wariantów ogrzewania:

 • grzejniki elektryczne,
 • ogrzewanie podłogowe,
 • ogrzewanie gazowe,
 • piecyk opalany drewnem

OPCJA OFF-GRID

Każdy z oferowanych domków jest dostępny również w wersji off-grid. Czym dokładnie charakteryzuje się to rozwiązanie przeczytasz w bazie wiedzy.

CZAS REALIZACJI

Wszystkim klientom detalicznym, którzy zamówią jeden domek mobilny, oferujemy szybką obsługę, dzięki czemu zamówienie będzie gotowe nie później niż 4 i pół miesiąca od dnia podpisania umowy z nami!

TRANSPORT i USTAWIENIE DOMKU
Posiadamy własny transport i dowozimy domek wprost na działkę. Posiadamy także usługę postawienia domku na działce za dodatkową opłatą. Transport odbywa się na terenie kraju, Europy i całego Świata.

WYPOSAŻENIA DOMKÓW

Domek mobilny do samodzielnego umeblowania, który posiada pomieszczenie główne, pomieszczenie na łazienkę oraz antresolę. Wyposażony jest w instalację elektryczną, hydrauliczną oraz kanalizacyjną.

Domek mobilny posiada umeblowanie kuchni z frontami ze sklejki wraz z łazienką (prysznic lub wanna, umywalka i toaleta). W domku znajduje się podstawowe wyposażenie, które zawiera: lodówkę, płytę grzewczą elektryczną lub gazową, zlew, baterię, przepływowy ogrzewacz wody elektryczny lub gazowy, ogrzewanie elektryczne, gazowe lub piec na drewno oraz kanapę . Za dodatkową opłatą możliwość zamówienia dodatkowego wyposażenia lub wykończenia, między innymi: piekarnik, pralkę, klimatyzację, rolety, fronty lakierowane, oraz wiele innych, które znajdziesz w zakładce AKCESORIA.

Zainteresowany ceną?
Napisz do nas

  Nasz asortyment składa się z domków letniskowych wykonanych w dwóch różnych standardach: BASIC (który musisz umeblować samodzielnie) oraz COMFORT (który jest w pełni wyposażony i zawiera lodówkę, kuchenkę, zlew oraz ogrzewanie elektryczne). Ponadto klient ma do wyboru wiele opcji dodatkowych, na przykład klimatyzację, rolety, kominek itp.

  INNE DOMKI

  O FIRMIE

  Firma Aurora to firma, która powstała z pasji do podróży, miłości do natury i potrzeby tworzenia nie tylko pięknych, ale i funkcjonalnych wnętrz.

   

  Jak złożyć zamówienie


  Polityka prywatności

  DANE KONTAKTOWE

   Rokiciny Podhalańskie 190 A, 34-721 Raba Wyżna

  +48 18 300 00 82

   biuro@auroracompany.pl

  © Copyright Aurora Company 2022