DOM PORTO

Ilość osób

4-6 osób

Wymiary

7,20m x 2,55m x 3,95m

Łazienka

Tak (2,26m2)

Powierzchnia

25,2m2

DOM PORTO

CAŁOROCZNA IZOLACJA I OGRZEWANIE
Wszystkie produkowane przez nas domki mobilne są całoroczne, dzięki ocieplaniu całej bryły płytami izolacyjnymi termPIR® AL, wełną drzewną lub owczą oraz wyposażeniu w ogrzewanie.
Typy ogrzewania do wyboru:

  • grzejniki elektryczne
  • mata elektryczna na podczerwień
  • ogrzewanie gazowe
  • piec na drewno

CZAS REALIZACJI
Dla wszystkich klientów detalicznych zamawiających jeden domek oferujemy przyspieszony czas realizacji domku w max. 3 miesiące od podpisania umowy!

TRANSPORT i USTAWIENIE DOMKU
Posiadamy własny transport i dowozimy domek wprost na działkę. Posiadamy także usługę posadowienia domku na działce za dodatkową opłatą.

WYPOSAŻENIA DOMKÓW

Domek mobilny do samodzielnego umeblowania, który posiada pomieszczenie główne, pomieszczenie na łazienkę oraz antresolę. Wyposażony jest w instalację elektryczną, hydrauliczną oraz kanalizacyjną.

Domek mobilny posiada umeblowanie kuchni z frontami ze sklejki wraz z łazienką (prysznic lub wanna, umywalka i toaleta). W domku znajduje się podstawowe wyposażenie, które zawiera: lodówkę, płytę grzewczą elektryczną lub gazową, zlew, baterię, przepływowy ogrzewacz wody elektryczny lub gazowy, ogrzewanie elektryczne, gazowe lub piec na drewno oraz kanapę . Za dodatkową opłatą możliwość zamówienia dodatkowego wyposażenia lub wykończenia, między innymi: piekarnik, pralkę, klimatyzację, rolety, fronty lakierowane, oraz wiele innych, które znajdziesz w zakładce AKCESORIA DODATKOWE.

Zainteresowany ceną?
Napisz do nas

W naszej ofercie znajdują się domki letniskowe w dwóch różnych standardach wykończenia: BASIC (do samodzielnego umeblowania), COMFORT (wersja w pełni wyposażona, m.in w lodówkę, płytę grzewczą, zlew, czy ogrzewanie elektryczne) dodatkowo klient ma możliwość dobrania wielu innych opcji dodatkowych, np. klimatyzacja, rolety, kominek, itd.

PODOBNE PRODUKTY

 

O FIRMIE

Aurora Company to firma, która powstała z pasji do podróżowania i z miłości do natury oraz potrzeby tworzenia nie tylko pięknych, ale i funkcjonalnych wnętrz.

Dane kontaktowe

 Podobin 195, 34-735 Niedźwiedź

+48 18 300 00 82

 biuro@auroracompany.pl

© Copyright Aurora Company 2019