DOM SUNSHINE

Ilość osób

4 osoby

Wymiary

6,10m x 2,55m x 3,95m

Łazienka

Tak

Powierzchnia

19,3m2

DOM SUNSHINE

CAŁOROCZNA IZOLACJA PUR
Wszystkie produkowane przez nas domki mobilne są całoroczne, dzięki ocieplaniu całej bryły domku pianą PUR i wyposażeniu w komplet grzejników elektrycznych.

CZAS REALIZACJI
Dla wszystkich klientów detalicznych zamawiających jeden domek oferujemy przyspieszony czas realizacji domku w max. 3 miesiące od podpisania umowy!

TRANSPORT i USTAWIENIE DOMKU
Posiadamy własny transport i dowozimy domek wprost na działkę. Posiadamy także usługę posadowienia domku na działce za dodatkową opłatą.

WYPOSAŻENIA DOMKÓW

Domek mobilny do samodzielnego umeblowania wraz z łazienką, która posiada prysznic, umywalkę i toaletę oraz ogrzewanie elektryczne.

Domek mobilny posiadający umeblowanie kuchni z frontami ze sklejki wraz z łazienką (prysznic lub wanna, umywalka i toaleta) W domku znajduje się podstawowe wyposażenie, które zawiera: lodówkę, płytę grzewczą elektryczną lub gazową, zlew, baterię, przepływowy ogrzewacz wody elektryczny lub gazowy, ogrzewanie elektryczne lub gazowe i kanapę . Za dodatkową opłatą możliwość zamówienia dodatkowego wyposażenia lub wykończenia, między innymi: piekarnik, pralkę, klimatyzację, rolety, fronty lakierowane, oraz wiele innych, które znajdziesz w zakładce AKCESORIA DODATKOWE.

Cena od 84 000 zł

W naszej ofercie znajdują się domki letniskowe w dwóch różnych standardach wykończenia: BASIC (do samodzielnego umeblowania), COMFORT (wersja w pełni wyposażona, m.in w lodówkę, płytę grzewczą, zlew, czy ogrzewanie elektryczne) dodatkowo klient ma możliwość dobrania wielu innych opcji dodatkowych, np. klimatyzacja, rolety, kominek, itd.

PODOBNE PRODUKTY

 

O FIRMIE

Aurora Company to firma, która powstała z pasji do podróżowania i z miłości do natury oraz potrzeby tworzenia nie tylko pięknych, ale i funkcjonalnych wnętrz.

Dane kontaktowe

 Podobin 195, 34-735 Niedźwiedź

+48 18 300 00 82

 biuro@auroracompany.pl

© Copyright Aurora Company 2019