DOMEK SUNSHINE

Ilość osób

4 osoby

Wymiary

6,60m x 2,55m x 3,95m

Łazienka

Tak

Powierzchnia

20,92m2

DOM SUNSHINE

IZOLACJA I OGRZEWANIE PRZEZ CAŁY ROK

Cała konstrukcja jest ocieplona przez płyty izolacyjne termPIR® AL, wełnę drzewną lub owczą oraz sprzęt grzewczy, co oznacza, że ​​możesz mieszkać we wszystkich produkowanych przez nas domach przez cały rok. Rodzaje ogrzewania do wyboru:

 • grzejniki elektryczne
 • mata elektryczna na podczerwień
 • ogrzewanie gazowe
 • piecyk opalany drewnem

 

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA

Wszystkim klientom detalicznym, którzy zamówią jeden domek mobilny, oferujemy szybką obsługę, dzięki czemu zamówienie będzie gotowe nie później niż trzy miesiące od dnia podpisania umowy z nami!

 

TRANSPORT I USTAWIANIE DOMU MOBILNEGO

Posiadamy własny transport i dostarczymy Twój dom bezpośrednio na Twoją działkę. Za dodatkową opłatą jesteśmy w stanie postawić Twój dom na działce. Transport odbywa się na terenie kraju, Europy i całego Świata.

WYPOSAŻENIA DOMKÓW

Przyczepa stacjonarna, którą możesz umeblować, z głównym pokojem, pokojem do kąpieli i antresolą. Jest w pełni okablowany, hydrauliczny i ma drenaż.

Przyczepa stacjonarna wyposażona w szafki kuchenne i łazienkę (prysznic lub wanna, umywalka i toaleta). W domu znajdują się podstawowe elementy wyposażenia, w tym lodówka, kuchenka elektryczna lub gazowa, zlewozmywak, bateria mieszająca, elektryczny lub gazowy przepływowy podgrzewacz wody, ogrzewanie elektryczne lub gazowe lub piec na drewno oraz sofa. Za dodatkową opłatą możesz zamówić dodatkowe urządzenia lub wyposażenie, w tym piekarnik, pralkę, klimatyzację, żaluzje / plisy, lakierowane fronty szafek i wiele innych rzeczy, które można znaleźć w zakładce AKCESORIA.

Zainteresowany ceną?
Napisz do nas: 

  Nasz asortyment składa się z domków letniskowych wykonanych w dwóch różnych standardach: BASIC (który musisz umeblować samodzielnie) oraz COMFORT (który jest w pełni wyposażony i zawiera lodówkę, kuchenkę, zlew oraz ogrzewanie elektryczne). Ponadto klient ma do wyboru wiele opcji dodatkowych, na przykład klimatyzację, rolety, kominek itp.

  INNE DOMKI

  O FIRMIE

  Aurora Company to firma, która powstała z pasji do podróżowania i z miłości do natury oraz potrzeby tworzenia nie tylko pięknych, ale i funkcjonalnych wnętrz.

  Jak złożyć zamówienie.


  Polityka prywatności

  Dane kontaktowe

   Rokiciny Podhalańskie 190 A, 34-721 Raba Wyżna

  +48 18 300 00 82

   biuro@auroracompany.pl

  © Copyright Aurora Company 2019