DOMEK VERONA

Ilość osób

4 osoby

Wymiary

6,60m x 2,55m x 3,95m

Łazienka

Tak

Powierzchnia

19,85m2 + taras 2,5m2

DOM VERONA

Wszystkie produkowane przez nas domki mobilne są całoroczne, a to oznacza, że każdy z nich jest ocieplony wybraną przez ciebie izolacją termiczną.

W ofercie posiadamy:

  • płyty izolacyjne Métisse
  • wełna owcza

Dodatkowo możesz dla siebie wybrać kilka wariantów ogrzewania:

  • grzejniki elektryczne,
  • ogrzewanie podłogowe,
  • ogrzewanie gazowe,
  • piecyk opalany drewnem

OPCJA OFF-GRID
Każdy z oferowanych domków jest dostępny również w wersji off-grid. Czym dokładnie charakteryzuje się to rozwiązanie przeczytasz w bazie wiedzy.

CZAS REALIZACJI
Wszystkim klientom detalicznym, którzy zamówią jeden domek mobilny, oferujemy szybką obsługę, dzięki czemu zamówienie będzie gotowe nie później niż 4 i pół miesiąca od dnia podpisania umowy z nami!

TRANSPORT i USTAWIENIE DOMKU
Posiadamy własny transport i dowozimy domek wprost na działkę. Posiadamy także usługę postawienia domku na działce za dodatkową opłatą. Transport odbywa się na terenie kraju, Europy i całego Świata.

WYPOSAŻENIA DOMKÓW

WERSJA BASIC
Domek mobilny do samodzielnego umeblowania, który posiada pomieszczenie główne, pomieszczenie na łazienkę oraz antresolę. Wyposażony jest w instalację elektryczną, hydrauliczną oraz kanalizacyjną.

WERSJA COMFORT
Domek mobilny posiada umeblowanie kuchni z frontami ze sklejki wraz z łazienką (prysznic lub wanna, umywalka i toaleta). W domku znajduje się podstawowe wyposażenie, które zawiera: lodówkę, płytę grzewczą elektryczną lub gazową, zlew, baterię, przepływowy ogrzewacz wody elektryczny lub gazowy, ogrzewanie elektryczne, gazowe lub piec na drewno oraz kanapę . Za dodatkową opłatą możliwość zamówienia dodatkowego wyposażenia lub wykończenia, między innymi: piekarnik, pralkę, klimatyzację, rolety, fronty lakierowane, oraz wiele innych, które znajdziesz w zakładce AKCESORIA.

Zainteresowany ceną?
Napisz do nas

INNE DOMKI

O FIRMIE

Firma Aurora to firma, która powstała z pasji do podróży, miłości do natury i potrzeby tworzenia nie tylko pięknych, ale i funkcjonalnych wnętrz.

 

Jak złożyć zamówienie


Polityka prywatności

DANE KONTAKTOWE

 Rokiciny Podhalańskie 190 A, 34-721 Raba Wyżna

+48 18 300 00 82

 biuro@auroracompany.pl

© Copyright Aurora Company 2023