DOMEK VERONA

Ilość osób

4 osoby

Wymiary

6,60m x 2,55m x 3,95m

Łazienka

Tak

Powierzchnia

19,85m2 + taras 2,5m2

DOM VERONA

CAŁOROCZNA IZOLACJA I OGRZEWANIE
Wszystkie produkowane przez nas domki mobilne są całoroczne, dzięki ocieplaniu całej bryły płytami izolacyjnymi termPIR® AL, wełną drzewną lub owczą oraz wyposażeniu w ogrzewanie.
Typy ogrzewania do wyboru:

  • grzejniki elektryczne
  • mata elektryczna na podczerwień
  • ogrzewanie gazowe
  • piec na drewno

 

CZAS REALIZACJI
Dla wszystkich klientów detalicznych zamawiających jeden domek oferujemy przyspieszony czas realizacji domku w max. 3 miesiące od podpisania umowy!

 

TRANSPORT i USTAWIENIE DOMKU
Posiadamy własny transport i dowozimy domek wprost na działkę. Posiadamy także usługę postawienia domku na działce za dodatkową opłatą. Transport odbywa się na terenie kraju, Europy i całego Świata.

WYPOSAŻENIA DOMKÓW

Domek mobilny do samodzielnego umeblowania, który posiada pomieszczenie główne, pomieszczenie na łazienkę oraz antresolę. Wyposażony jest w instalację elektryczną, hydrauliczną oraz kanalizacyjną.

Domek mobilny posiada umeblowanie kuchni z frontami ze sklejki wraz z łazienką (prysznic lub wanna, umywalka i toaleta). W domku znajduje się podstawowe wyposażenie, które zawiera: lodówkę, płytę grzewczą elektryczną lub gazową, zlew, baterię, przepływowy ogrzewacz wody elektryczny lub gazowy, ogrzewanie elektryczne, gazowe lub piec na drewno oraz kanapę . Za dodatkową opłatą możliwość zamówienia dodatkowego wyposażenia lub wykończenia, między innymi: piekarnik, pralkę, klimatyzację, rolety, fronty lakierowane, oraz wiele innych, które znajdziesz w zakładce AKCESORIA.

Zainteresowany ceną?
Napisz do nas

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Nasz asortyment składa się z domków letniskowych wykonanych w dwóch różnych standardach: BASIC (który musisz umeblować samodzielnie) oraz COMFORT (który jest w pełni wyposażony i zawiera lodówkę, kuchenkę, zlew oraz ogrzewanie elektryczne). Ponadto klient ma do wyboru wiele opcji dodatkowych, na przykład klimatyzację, rolety, kominek itp.

INNE DOMKI

O FIRMIE

Aurora Company to firma, która powstała z pasji do podróżowania i z miłości do natury oraz potrzeby tworzenia nie tylko pięknych, ale i funkcjonalnych wnętrz.

Jak złożyć zamówienie.


Polityka prywatności

Dane kontaktowe

 Rokiciny Podhalańskie 190 A, 34-721 Raba Wyżna

+48 18 300 00 82

 biuro@auroracompany.pl

© Copyright Aurora Company 2019