Misja Firmy Aurora Company

Naszą misją jest umożliwianie ludziom realizacji marzeń o niezależnym i ekologicznym stylu życia. Realizujemy ją poprzez tworzenie wyjątkowych tinyhouses.

Nasze wartości

Bezpieczeństwo

Dokładamy wszelkich starań, aby tworzone przez nas produkty spełniały wysokie normy bezpiecznego użytkowania. Dotyczy to zarówno mieszkania jak i transportu drogowego.

Profesionalizm

Każdy szczegół zarządzania firmą jest dla nas ważny. Nieustannie usprawniamy i ulepszamy działania projektowe, procesy produkcyjne oraz obsługę klienta. Kierujemy się japońska filozofią Kaizen.

Troska

Promowany przez nas ekologiczny styl życia, jest przejawem troski o Ziemię oraz harmonijne współistnienie człowieka i przyrody.

Wdrażamy program 3xE:

 

 

Ekomomia – Ergonomia– Ekologia

 

Te trzy słowa mogą wydawać się trudne, jednak dla nas oznaczają wygodne i mądre życie w zgodzie z naturą..

Ekonomiczny Tiny house jest nieporównywalnie tańszy w zakupie i eksploatacji niż tradycyjny dom. Jest to związane nie tylko z użyciem do budowy ekonomicznych materiałów, ale również niskimi kosztami zużycia energii i wody. Mały dom to niewielkie obciążenie dla Twojej kieszeni.
Ergonomiczne wnętrza zapewniają komfort użytkowania nawet na niewielkiej przestrzeni. Domy są zaprojektowane w przemyślany sposób, aby każde miejsce spełniało swoją praktyczną funkcję. Łazienka, kuchnia, salon, sypialnia pełne są półek, szafek i schowków. Pomimo niewielkich rozmiarów wnętrze daje pełną swobodę w poruszaniu się.
Ekologiczny styl życia w Tiny House to nie tylko niskie zużycie mediów czy minimalizm który ogranicza konsumpcję zbędnych dóbr. To również życie według filozofii pozostawienia po sobie na Ziemi jak najmniejszego „bałaganu”.

O FIRMIE

Firma Aurora to firma, która powstała z pasji do podróży, miłości do natury i potrzeby tworzenia nie tylko pięknych, ale i funkcjonalnych wnętrz.

 

Jak złożyć zamówienie


Polityka prywatności

DANE KONTAKTOWE

 Rokiciny Podhalańskie 190 A, 34-721 Raba Wyżna

+48 18 300 00 82

 biuro@auroracompany.pl

© Copyright Aurora Company 2022