Misja Firmy Aurora Company

Naszą misją jest umożliwianie ludziom realizacji marzeń o niezależnym i ekologicznym stylu życia. Realizujemy ją poprzez tworzenie wyjątkowych tinyhouses.

Nasze wartości

Bezpieczeństwo

Dokładamy wszelkich starań, aby tworzone przez nas produkty spełniały wysokie normy bezpiecznego użytkowania. Dotyczy to zarówno mieszkania jak i transportu drogowego.

Profesionalizm

Każdy szczegół zarządzania firmą jest dla nas ważny. Nieustannie usprawniamy i ulepszamy działania projektowe, procesy produkcyjne oraz obsługę klienta. Kierujemy się japońska filozofią Kaizen.

Troska

Promowany przez nas ekologiczny styl życia, jest przejawem troski o Ziemię oraz harmonijne współistnienie człowieka i przyrody.

Wdrażamy program 3xE:

 

 

Ekomomia – Ergonomia– Ekologia

 

Te trzy słowa mogą wydawać się trudne, jednak dla nas oznaczają wygodne i mądre życie w zgodzie z naturą..

Ekonomiczny Tiny house jest nieporównywalnie tańszy w zakupie i eksploatacji niż tradycyjny dom. Jest to związane nie tylko z użyciem do budowy ekonomicznych materiałów, ale również niskimi kosztami zużycia energii i wody. Mały dom to niewielkie obciążenie dla Twojej kieszeni.
Ergonomiczne wnętrza zapewniają komfort użytkowania nawet na niewielkiej przestrzeni. Domy są zaprojektowane w przemyślany sposób, aby każde miejsce spełniało swoją praktyczną funkcję. Łazienka, kuchnia, salon, sypialnia pełne są półek, szafek i schowków. Pomimo niewielkich rozmiarów wnętrze daje pełną swobodę w poruszaniu się.
Ekologiczny styl życia w Tiny House to nie tylko niskie zużycie mediów czy minimalizm który ogranicza konsumpcję zbędnych dóbr. To również życie według filozofii pozostawienia po sobie na Ziemi jak najmniejszego „bałaganu”.

O FIRMIE

Aurora is a company that was created out of passion for travel, love for nature and the need to create not only beautiful, but also functional interiors.

 

How to place an order?


Privacy policy

DANE KONTAKTOWE

 Rokiciny Podhalańskie 190 A, 34-721 Raba Wyżna

+48 18 300 00 82

 biuro@auroracompany.pl

© Copyright Aurora Company 2023