O Firmie

Aurora Company buduje całoroczne domki mobilne na specjalnie przystosowanej przyczepie na kółkach, dzięki której można je ustawić w dowolnym miejscu na działce bez zbędnych formalności i pozwoleń. Stanowią one funkcjonalne a zarazem ekonomiczne rozwiązania. Dzięki swojej innowacyjności pozwalają żyć wygodnie na małych przestrzeniach. Mogą też pełnić funkcje domków letniskowych, biur czy miejsc noclegowych.

Damian Napora – prezes Aurora Company – stworzył zgrany, wyspecjalizowany zespół ludzi z pasją do podróżowania, miłością do natury i drewna, a przede wszystkim z potrzebą tworzenia pięknych, funkcjonalnych wnętrz.

„Pasja do drewna pojawiła się w moim życiu, kiedy byłem dzieckiem. Na początku robiłem płotki na kwiaty do ogródka mamy i małe drewniane wozy, na których woziłem się z bratem. Wtedy też zbudowałem swój pierwszy dom na drzewie. Najważniejsze wartości w prowadzeniu biznesu, takie jak: najwyższa jakość pracy, szacunek dla innych oraz satysfakcja klienta wyniosłem z pracy w rodzinnym przedsiębiorstwie oraz prowadzenia własnej działalności. Normy te pozwalają osiągnąć mi szczęście i satysfakcję z wykonywanej pracy , decydują o wyjątkowości firmy, a biznes nabiera sensu. Po wielu latach i z bagażem doświadczeń odkryłem swoją pasję na nowo. Początki firmy wymagały ode mnie wiele poświęcenia. Zainwestowanie wszystkich swoich prywatnych oszczędności oraz wiele miesięcy prób, testów, wyszukiwania najlepszych jakościowo materiałów, zaowocowało powstaniem pierwszych modeli domków Tiny House o bezkompromisowej jakości i wyjątkowej estetyce. Drewno jest dla mnie najbardziej wdzięcznym materiałem. W dodatku, jako tworzywo naturalne, stanowi ważny element w naszej pracy. Dlatego też jako firma zwracamy szczególną uwagę na to, by dbać o środowisko oraz stosować produkty naturalne i ekologiczne.”

MISJA
Misją Aurora Company jest być wiarygodną, rzetelną i profesjonalną firmą zapewniającą dla swoich Klientów produkty najwyższej klasy, a głównymi wyznacznikami w działaniu marki są: jakość i design. W swojej pracy stawiamy na ciągłe doskonalenie i modernizację naszych domków z możliwością dostarczenia ich w dowolne miejsce w Europie i nie tylko.

CEL
Naszym celem jest realizacja marzeń Klientów związanych z własnym, mobilnym domem, w którym będą czuć się komfortowo, ciesząc się życiem w otoczeniu natury, w wymarzonym miejscu na ziemi. Tworzymy małą, wygodną i atrakcyjną przestrzeń, gdzie funkcjonalność, niezależność, poczucie bezpieczeństwa, wysokie walory estetyczne oraz bogata oferta akcesoriów dodatkowych mają służyć satysfakcji oraz zadowoleniu naszych Klientów.

MOTTO
Naczelna zasada, którą kierujemy się w naszej działalności, brzmi: Poczuj się jak w domu, w każdym miejscu na ziemi.

PRIORYTETY
Naszym priorytetem jest satysfakcja naszych Klientów i stabilny wzrost firmy.

POZNAJ NASZ ZESPÓŁ

Damian Napora

Właściciel Firmy

Natalia Napora

Dyrektor  ds. sprzedaży i marketingu

Anna Masłowiec

Specjalista ds. obsługi klienta

O FIRMIE

Aurora Company to firma, która powstała z pasji do podróżowania i z miłości do natury oraz potrzeby tworzenia nie tylko pięknych, ale i funkcjonalnych wnętrz.

Dane kontaktowe

 Podobin 195, 34-735 Niedźwiedź

+48 18 300 00 82

 biuro@auroracompany.pl

© Copyright Aurora Company 2019