O Firmie

Aurora Company to firma, która powstała z pasji do podróżowania i z miłości do natury oraz potrzeby tworzenia nie tylko pięknych, ale i funkcjonalnych wnętrz. Budujemy całoroczne domki mobilne na specjalnie przystosowanej przyczepie na kółkach, dzięki czemu domek można ustawić w dowolnym miejscu na działce bez zbędnych formalności i pozwoleń. Chcąc by nasi klienci czuli się w nich swobodnie i komfortowo, dołożyliśmy wszelkich starań aby przestrzeń, którą tworzymy stała się idealną przestrzenią zarówno do mieszkania jak i spędzania wolnego czasu, a nawet miejscem do pracy.

Domki mobilne, które tworzymy to bez wątpienia praktyczne, funkcjonalne, elastyczne a zarazem ekonomiczne rozwiązania, które dają ogrom możliwości. To bogate źródło innowacyjnych wzorów i sposobów jak żyć wygodnie i kreatywnie na małych przestrzeniach. Nasze domki pełnią funkcje jako całoroczne mieszkalne domki, domki letniskowe, biura, miejsca noclegowe, a także handlową. Domy mobilne to idealne rozwiązanie dla osób które chcą poczuć  wolność i niezależność.

POZNAJ NASZ ZESPÓŁ

Damian Napora

Właściciel Firmy

Natalia Napora

Dyrektor sprzedaży

Anna Masłowiec

Specjalista ds. sprzedaży

O FIRMIE

Aurora Company to firma, która powstała z pasji do podróżowania i z miłości do natury oraz potrzeby tworzenia nie tylko pięknych, ale i funkcjonalnych wnętrz.

Dane kontaktowe

 Podobin 195, 34-735 Niedźwiedź

+48 18 300 00 82

 biuro@auroracompany.pl

© Copyright Aurora Company 2019